• Wpisów:318
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 21:28
  • Licznik odwiedzin:7 289 / 1967 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

 

 
Każdy może współczuć cierpieniom przyjaciół, lecz trzeba mieć wspaniały charakter, by móc cieszyć się powodzeniem przyjaciela.
 

 
Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.
 

 
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
 

 
Cza­sem wys­tar­czy za­led­wie spoj­rze­nie w oczy, aby wróciły wszys­tkie
wspom­nienia, na­wet jeśli te oczy są tyl­ko na zdjęciu.
 

 
Może to oczywiste, ale na Twój widok bez względu na to czy na fotografii czy 'na żywo' moje z serce zawsze zaczyna bić mocniej.

 

 
Kiedy człowiek się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak próbował, to uczucie nigdy nie zniknie.

 

 
"Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna
dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią,
powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna."

 

 
Miłość jest mgłą, która wytwarza się w głowie. Jeśli owa mgła
opada na dół - na serce - następuje pogoda życia;
jeśli pozostaje w głowie - pada deszcz łez."
 

 
"W dniu, w którym radość innych staje się Twoją radością,
w dniu, w którym cierpienie innych staje się Twoim cierpieniem -
masz prawo powiedzieć kocham."

 

 
Chciałabym Cie tu, teraz, na chwile, na sekunde, na minute, na godzine, na dzień, na noc, na tydzień, na miesiąc, na rok, na całe życie. Chciałabym.

 

 
Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, kogo dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

 

 
Wole mieć jedną zaufana przyjaciółkę, która zawsze powie im prawdę. Niż tuzin fałszywych lizusów okłamujących mnie w żywe oczy...

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
To jest właśnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć, nawet kiedy bardzo cierpiałaś. Kiedy w tej właśnie osobie skupia się cały Twój świat i szczęście drugiej osoby pragniesz bardziej niż własnego.

 

 
Owszem nie jestem ładna. Nie mam dobrej figury, tu i tam mam za dużo bądź za mało. Nie jestem też oszałamiająco mądra ani zdolna. Jestem też niezgrabna i infantylna. I za bardzo się wszystkim przejmuje i wyolbrzymiam problemy. Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham cie nad życie.


 

 
-Zapewnij mnie, że nigdy nie pokochasz innej..
-Nie moge...
-Dlaczego??
-Bo na pewno pojawi się inna...Tylko ona będzie do ciebie wołać 'mamusiu'.
 

 
Z czego składa się miłość? hm...... z dwóch sylab, sześciu liter, poza tym- z miliona emocji, tysiąca sprzeczności, setek niepewności, a to wszystko tylko pomiędzy dwojgiem ludzi.

 

 
Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak, dupek, babiarz, całkowity brak sumienia i serca. Drugi: romantyczny, czuły, opiekuńczy, znający znaczenia słowa miłość. Jak myślicie, którego wybrało jej głupie serce??
 

 
Podobno miłości nie da się kupić, ale On to zrobił. Kupił ją swoim boskim uśmiechem od ucha do ucha, tym zniewalającym zapachem męskich perfum, tym dotykiem, który przyprawiał ją o dreszcze.

 

 
Kiedy jest zmartwiona, przytul ją, trzymaj jej rękę. Po prostu trzymaj. Pozwól jej zasypiać w twoich ramionach. Kiedy jest jej smutno zostań przy niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Jeśli ją kochasz, powiedz jej to. Tylko nie złam jej serca, bo ona wie co to ból.
 

 
Najłatwiejszą rzeczą w życiu jest kochać. Najtrudniejszą rzeczą jest znaleźć kogoś kto odwzajemni nasze uczucie.

 

 

Jeśli ma urodziny-zadzwoń o 24 i powiedz coś co zapamięta na długo.
Jeśli patrzy ci w oczy-patrz tak długo, aż sama odwróci wzrok.
Jeśli widzisz, że płacze-przytul ją mocno i nic nie mów.
Jeśli jest jej zimno i drży-daj jej swoją kurtkę.
Jeśli patrzy na twoje usta-pocałuj ją.
Jeśli ją kochasz-powiedz jej to.